Náš tým

Ke zdobení svatebních dnů a půjčování svatebního inventáře nás přivedly osobní zkušenosti s organizací našich vlastních svateb. Jsme sestry a vdávaly jsme se v roce 2013. Přípravy jsme si moc užívaly, vše se povedlo podle našich představ a už tehdy jsme cítily, že by to mohlo být to pravé, čím se chceme zabývat do budoucna. Nadšení a pochvaly od svatebčanů nám ukázaly, že touto cestou můžeme dělat radost ostatním a také sami sobě.

Na naší práci nás baví poznávat nové lidi a plnit jim jejich sny o vytoužené svatbě. Rády nasloucháme příběhu každého páru, který se snažíme vizuálně promítnout do stylu celé svatby. S nadšením sledujeme novinky ve svatebním světě. Spolupracujeme s kreativními květináři, cukráři a energickým týmem fotografů a kameramanů.

Naším úkolem je, aby bylo vše krásné, precizně přichystané a díky tomu si všichni svatbu báječně užili. Zakládáme si na přátelském přístupu, komunikaci a důslednosti. Odměnou za naši práci je radostná jiskra v oku nevěsty a ženicha. Jsme tu pro vás, a pokud bude potřeba, objednáme slunce, zaženeme mraky a vyčarujeme úsměv na každé tváři.

Lucka
Lucka
Vystudovala jsem Technickou univerzitu v Liberci se zaměřením na módní design. Od dětství mě baví tvořit a vymýšlet nové věci. Miluji barvy a lákají mě jejich pestré kombinace. Má práce se pro mě stala velkou vášní a koníčkem.
Eva
Eva
Vystudovala jsem Ekonomiku a management se zaměřením na Cestovní ruch na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Mým snem vždy bylo vytvořit něco, co by přinášelo lidem radost. Díky mé práci se tento sen stává skutečností.