Jančí Hořejšová
Chtěla by jsem poděkovat za úžasnou výzdobu, kterou nám Můj Dekor udělal. Pečlivost, smysl pro detail, nápady, lidskost – to vše a mnohem více Vaše služby mají. Naše svatba byla krásná a na tom máte velikánský podíl Vy. Doporučuji všem, kteří chtějí mít svůj den jako z pohádky, protože díky těmto dámám se Vám to splní! Moc děkuji, smekám před Vámi a přeji Vám mnoho zakázek. Děláte svou práci s láskou a péčí, co víc si přát? Jste úžasné.
Naďa
Chtěla bych velmi poděkovat firmě Můj Dekor.
Minulý týden jsem od jedné z členek dostala kytici k narozeninám Biedermeierovského stylu.
Nikdy předtím jsem nebyla tak okouzlena a neuvědomovala si krásu jednotlivých květin. I když jsem člověk velmi náročný, aranžmá přesně odpovídalo mému vkusu. Kytice působila velmi harmonicky, barevností jednotlivých květů se doplňovala výborně. Na první pohled bylo zřetelné, že se jedná o promyšlenou koncepci, splňující kompozičně i proporčně veškeré náležitosti, vícedruhové kompaktní kytice. V neposlední řadě hodnotím velmi pozitivně celkovou úpravu a čerstvost vazby. Moc vám holky děkuji a pokračujte dál v tom co děláte .. Nemate chybu.
Markétka & Kuba
Dekorkám patří velké díky za nádhernou výzdobu naší svatby, která naprosto předčila naše očekávání. Jejich nápaditá fantazie a smysl pro detail přispěly k tomu, že i díky nim byl náš den D přímo pohádkovým:) Byla radost s holkami spolupracovat, jsou profesionální a moc šikovné. Můžeme jen vřele doporučit;)
Zuzka
Veliké díky Můj Dekoru za výzdobu. Vše bylo perfektní, vkusné, originální, květiny nádherné. Navíc komunikace s Můj Dekorem je výborná, obě mladé paní jsou velmi milé, sympatické a vstřícné. Můj Dekor můžu všem jedině doporučit, neměli jsme jediný problém!
Verunka & Michal
Rádi bychom moc poděkovali za perfektní výzdobu a květiny na naší svatbě. Všichni nám chválili jak svatební tabuli, tak květinovou výzdobu. Dekoratérky se perfektně vžily do našich představ o svatbě, vyšly vstříc všem našim námětům a připomínkám a nakonec vše zrealizovaly ještě lépe, než jsme si vůbec představovali. Vřele doporučujeme firmu Můj Dekor a přejeme spousty spokojených zákazníků.
Veronika a Michal Růžkovi
Šárka Medová
Tímto bychom vám chtěli moc poděkovat za to, že i díky vám byl náš svatební den nádherný. Strašně oceňuji váš úžasný přístup, profesionální a vždy milé jednání a naprosto dokonalou práci! Kytičky byly opravdu překrásné a ty barvy přímo úchvatné! Ani by mě bývalo nenapadlo, že může být květinová výzdoba takto perfektní:) Ještě jednou vám tímto děkujeme a kéž by bylo více lidí takových, jako jste vy 
Pája & Martin
Děkujeme úžasnému týmu firmy Můj Dekor za perfektní výzdobu a dokonalé květiny. Jen díky Dekorkám byla naše svatba nádherná a nezapomenutelá Doporučujeme všem, kteří lpějí na dokonalých detailech a originalitě  Jsem si vědomá, že jsem měla poněkud jiné požadavky než je zvykem, takže se mnou měly holky malinko více práce, ale jednoduše řečeno: jste prostě TOP a bylo nám velkou ctí, že jste se o naší svatbu staraly práce Vy  Ještě jednou moc díky  M + P
Maja Svobodová
Chtěli by sme poděkovat “ Můj dekor“ za naprosto úžasnou svatební výzdobu a květiny .. Nemáme ani slov prostě KRÁSA  Můžeme jen doporučit  Holky sou opravdu moc šikovné  A my vám strašně moc děkujeme! 
Aneta & Radek
Holky, ještě jednou moc děkujeme. 
Díky vám jsme měli nádhernou svatební výzdobu, která byla přesně podle našich představ – prostě dokonalá. Všechno jste moc krásně připravili a my už si jen užívali nás den D. Jsme moc rádi, že jsme se vámi potkali a přejeme spoustu dalších spokojených novomanželů.Aneta a Radek Lukášovi
Markéta & František
Chtěla bych moc poděkovat „Můj dekor“, neboť bez nich by naše svatba nebyla tak krásná a bezstarostná. „Můj dekor“ se postaral o všechno – kompletní výzdobu a svatební kytici. Věděla jsem jen, že chci jednoduchý luční styl a holky mě přesně pochopily. Přeji Vám, ať se Vám daří a ať najdete v této „svatební“ branži své stálé místo.
Anet & Jiřík
Chtěli jsme Vám ještě jednou moc poděkovat  byli jste skvělé, kytičky byly naprosto LUXUSNÍ. Všem se moc libili a já byla nadšená, výzdoba byla nádherná a vše bylo přesně podle našich představ. Domluva byla naprosta skvělá a rychlá..Ještě jednou Vám chceme MOOOOC poděkovat.. Děkujeme moc.. Moc doporučiji.. Jste prostě skvělé.. Děkujme.. Anet a Jířík..
Luci Šmídová
Můj Dekor mě zachránil. Od jiné firmy jsem měla zamluvené potahy, ale paní přestala reagovat. Oslovila jsem Můj Dekor. Paní bleskově reagovala, potahy mi zaslala a můj den byl krásnější. Velmi děkuji, všude Vás budu doporučovat . Potahy jsou krásné, čisté a perfektně sedí.
Šárka & Matěj
Děkujeme! Děkujeme za profesionální práci, příjemnou domluvu a nádhernou výzdobu. Holky jsou perfektní, můžete se na ně stoprocentně a beze strachu spolehnout, vše mají propracované do posledního detailu a s citem. Během svatby proběhlo vše hladce, o jejich chystání ani sklízení jsme ani nevěděli, vše jako by plynulo samo od sebe. Naprostá spokojenost, rádi doporučujeme!
Tereza Kvasničková
Můj Dekor nám doslova vytrhl trny z pat  od čtvrtka jsem se již nemohla dovolat původnímu dodavateli potahů na židle… v pátek dopoledne jsem narazila na první kontakt „Můj Dekor“a rekce byla neuvěřitelně rychlá, na nic se nečekalo a v odpoledních hodinách jsme měly potahy na židlých  Holky jsou super. Vřele doporučujeme! Moc děkujeme 
Veronika & František
Profesionálky každým coulem. Holky svatbu zvládly na jedničku, celá výzdoba byla úžasná. Kytky, včetně mé svatební, také nádherné. S děvčaty je výborná komunikace a skvěle naslouchají. Jestli váháte, není proč. Všem doporučujeme!! 
Bětka & Libor
Holky, chtěla bych Vám poděkovat, za skvělou přípravu, výzdobu, organizaci. Výzdoba obřadního místa byla krásná a ještě krásnější bylo místo, kde následně proběhla oslava. Výzdoba, kterou jste pro nás připravily byla pro mne dech beroucí. Jsem moc ráda, že jste místa připravily a udělaly z nich něco okouzlujícícho.
Děkujeme Bětka a Libor

Anastasia & Vojta

Dobrý den, chtěli bychom vám ještě jednou mockrát poděkovat za výbornou spolupráci! Vše proběhlo skvěle! Eva s Luckou jsou úžasné především svojí vstřícností a schopností vcítit se do zákazníka. Dlouho jsem měla mlhavou představu o tom co bych chtěla, ale zcela jasnou, co nechci na svatbě mít. Inspiraci jsem čerpala na pinterestu po večerech, kdy jsem si náhodně vybírala obrázky, co mě zaujaly. Holky mi samy proaktivně psaly, že tohle i tamto z mé nástěnky dokážou vyrobit, přizpůsobit nebo zajistit a nakonec z toho vznikla překrásná, jemná a originální výzdoba, jak jsem si ji na pinterestu „vysnila“. Děkuji vám ještě jednou za všechno!
P.S.: dle personálu vinařského domu Dominant a pana fotografa, hezčí výzdobu dlouho neviděli. Úspěch měla především světýlka.
Hanča & Míla
Moc děkujeme za úžasný přístup, nadšení, snahu a celkové nasazení! Upřímně si to bez Vás neumíme představit, moc a moc děkujeme! Profesionální a vše s úsměvem, nic nebyl problém a naše představy se dostaly ještě o kus dál. Nebylo hosta, který by se nezeptal, kdo nám připravil výzdobu. Ještě jednou velké DÍKY Hanča a Míla 🙂
Kačka & Honza
Ahoj holky,
děkujeme za 100% nasazení a pohotové jednání, za úsměv na tváři a za šikovné ruce a dobré nápady! Můj dekor je prostě jednička! Děkujeme za to, že jste a že děláte svou práci nejlépe! Vše bylo prostě perfektní! Kačka a Honza
Hanča & Bob

Dobrý den,chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za sestavení všech dekorací a květin na naší svatbu.
Vše bylo perfektní včetně Vašeho příštupu a profesionálního nasazaní 🙂
Děkujeme, manželé Hanča a Bob Získalovi

Míša & Luky
Naše svatba v září byla naprosto úžasná. Díky našim kamarádkám Lucce a Evče vše bylo dokonalé. Jsou to naše šikulky. Děkujeme vám za vše naše „DEKORKY“. Míša a Luky ?
 

Lucka & Lukáš

Holky, chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za překrásnou výzdobu aut, obřadního sálu, hostiny a v neposlední řadě za pohádkové květiny. Svoji kytici jsem si představovala krásnou, ale Vaše šikovné ručičky předčily mé očekávání a květiny jak pro mě, tak maminky, družičky, květiny na stoly a do klopy byly jedním slovem famózní. Také chci vyzdvihnout Vaše slova ,,to není vůbec žádný problém,,. Pro vás totiž není nikdy žádný problém. Jsem moc ráda, že přípravu naší svatby jsem nechala právě na vás. Bylo skvělé přijít k hotovému. Díky vám byla naše svatba pohádková a moje předsvatební přípravy bez stresu. Všem, kteří si chtějí svatbu užít a nechat přípravu svatební tabule na někom zkušeném doporučuji se obrátit právě na Lucu a Evču z Mého dekoru. Ještě jednou velký dík. Manžele Zamrzlovi

Zuzka & Lukáš

Každý, kdo chce mít překrásnou svatební tabuli a hlavně být v klidu a bez starostí, jak stoly vyzdobí, ať přijde za holkami z Můj Dekor. Holky jsou skvělé, ochotné a nic pro ně není problém. Někdy mi přišlo, že po nich toho chci až příliš a ony to prostě holky „vzaly“ jako maličkost :-). Nikdy nezapomenu na ten kouzelný okamžik, když jsme vešli do sálu!!!! Byla to prostě nádhera. Pokud to někdo fotil, myslím si, že na fotce budu s otevřenou pusou úžasem! Tímto bychom vám holky chtěli teď už s manželem Lukášem moc poděkovat, protože jste nám ušetřili spoustu starostí a vše na čem jsme se domluvili, dokonale klaplo. Doufáme, že se ještě někdy setkáme – máme ještě sourozence!!!  🙂 Emotikona s  

Míša & Aleš

Nejlepší dekoratérky jaké jen člověk může zvolit, velmi profesionální, ochotné, splní a zrealizují každé přání. Výzdoba naší svatby byla díky nim dokonalá. Mnohokrát děkujeme!!

Monča & Jirka

Firma Můj dekor měla na starost veškerou výzdobu našeho nezapomenutelného dne, tím myslím auta, kostel i hostinu. Myslím, že 5 hvězdiček je v tomto případě opravdu malé číslo, protože naše spokojenost byla maximální. Všechno proběhlo přesně tak, jak jsme se domluvili a veškeré naše přání byli splněny. Výzdoba naprosto předčila naše očekávání! Myslím že dojaté oči mojí maminky mluví za vše. Ještě jednou za všechno moc děkujeme…..

Marťa & Kuba

Holky z firmy Můj Dekor se dají jednoduše popsat dvěma slovy: naprosto úžasné. Na naši svatbu v polovině Listopadu nám děvčata připravila nádhernou podzimní výzdobu svatební tabule, která na nás i všechny přítomné působila hřejivě i přesto, že za okny poletovaly sněhové vločky. Vše bylo perfektní. Lucko a Evičko, za všechno Vám mnohokrát děkujeme. Nadmíru spokojení Vaňkovi.

Gabriela

Tak na hodnocení je pro lidičky z „Můj dekor“ 5 hvězdiček málo! Vynikající kvalita, prvotřídní služby, komunikace bezkonkurenční. Díky tomu všemu jsme my, jakožto tehdy ještě snoubenci, byli uklidnění tím, jak vše funguje, a to je před svatbou největší pomoc. Velmi vstřícné jednání, ochota zařídit cokoliv dle našich představ a vše včas zajištěno, dodáno, zkrátka nejlepší organizace. Nevím doteď, jak dostatečně poděkovat – zkrátka maximální spokojenost!

Ilona

Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za půjčení potahů na židle. Skvělá spolupráce, bezproblémová domluva a velmi rychlé jednání. Přeji Vám mnoho úspěchů do budoucna a ráda Vás budu doporučovat budoucím nevěstám 🙂
 

Jana

Děkuji moc firmě Můj Dekor za zapůjčení potahů a mašlí na naše akce. Skvělé a rychlé jednání i dodání. Cena úžasná a spolupráce také. Moc Vám děkuji a budu Vás všude doporučovat. Myslím, že už brzy se na Vás znovu obrátím.

Ivanka

Doporučuji! Profesionální přístup k zákazníkovi a kvalitní služby a super ceny. Jsem Vám opravdu vděčná za Váš úžasný přístup a rady, díky Vám jsme měli nádhernou výzdobu na svatbě. Ještě jednou veliké díky a budu Vás všude vřele doporučovat.

Míša & Tom

Milá Lucko a Evičko, chceme Vám moc poděkovat za bezchybnou výzdobu naší svatební hostiny a venkovního obřadu. S Vámi jsem měla o spoustu starostí méně. Děkujeme za skvělou komunikaci, za pár hezkých společně strávených chvil a hlavně za dokonalý servis. Na tento den budeme hlavně i díky Vám rádi vzpomínat. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a spokojených zákazníků 🙂  Míša a Tom Slámovi


Emotikona win

Gabča

Byli jsme moc spokojeni, potahy i mašle byly krásné a čisté a dorazily včas. Svatební hosté byli překvapeni, co lze se starými židlemi vykouzlit, když použijete vhodný potah. Moc doporučuji.

Markéta

Pět hvězdiček je opravdu málo. S manželem jsme byli moooc spokojeni. 🙂 Měli jsme tu možnost se s majiteli firmy osobně sejít a s tak milými a ochotnými lidmi jsme už dlouho nespolupracovali. 🙂 Díky potahům a mašlím na židle vše působilo elegantnějším dojmem a výzdoba se moc líbila. Všem Můj dekor vřele doporučujeme.  🙂 Ještě jednou Vám moc děkujeme a do budoucna přejeme mnoho zakázek. 
Emotikona smile

Kateřina

Potahy nádherné, spolupráce výborná! Opravdu můžu jen doporučit. Měli jsme celkem 140 potahů a všechny čisté, mašle krásné. Více takových firem. 🙂 Ještě jednou moc děkuji!Emotikona smile 

Emotikona smile a jen chválit a kdyby člověk při přípravě svatby narazil jen na takové firmy, tak by to byla velká paráda a vše o moc snažš

Lenka

Firma Můj Dekor je svým přístupem velice profesionální a spolehlivá.
Moc děkujeme za překrásně vyzdobený sál na oslavu kulatin. Oslavenkyni to dojalo až k slzám. Ještě jednou děkujeme a doporučuji všem! 
motikona smillenka

Luboš

…firma “ Můj Dekor “ – Dal bych i deset hvězdiček… Emotikona smile je velice profesionální svým přístupem, jednáním a komunikací. Cena zajímavá, potahy při doručení čisté a zabalené. Sice jsme měli malou svatbu pro 20lidí, ale i tak potahy na židle celý prostor dostaly do jiného levelu.
Děkujeme za služby a doporučuji všem co se rozhodují zda využít tuto službu nebo ne.
manželé Mantlíkovi